کیک رولتی کدو حلوایی

0

یه صبحانه ی عالی دیگه مثل همیشه براتون آوردیم. کیک رولتی کدو حلوایی مناسبترین غذایی که می تونید برای صبحانه میل کنید. با ما همراه باشید تا با هم این صبحانه عالی رو آماده کنیم. بهتون پیشنهاد می کنیم تا نگاهی هم به طرز تهیه کرپ سرد هم بندازید که فوق العاده عالیه.

مواد لازم :

تخم مرغ 3 عدد .

شکر 1 ليوان .

پوره کدو حلوايي 2/3 ليوان .

آرد 3/4 ليوان

آبليمو 1 قاشق چايخوري .

دارچين 2 قاشق چايخوري .

بيکينگ پودر 1 قاشق چايخوري

نمک 1/2 قاشق چايخوري .

کیک رولتی کدو حلوایی

گردو خرد شده 1 ليوان .

پنير خامه اي 200 گرم

خاک قند 1 ليوان .

کره 1/4 ليوان .

وانيل 1/2 قاشق چايخوري

طرز تهیه کیک رولتی کدو حلوایی

فر را تا دماي ۱۷۰ درجه سانتي گراد گرم کنيد.

در يک کاسه تخم مرغ ها را به کمک همزن برقي به مدت ۵ دقيقه خوب بزنيد. آرام آرام شکر را به مخلوط اضافه کنيد تا به رنگ زرد دربيايد. کدو حلوايي و آبليمو را اضافه کنيد.

در ظرف ديگري آرد، دارچين، بيکينگ پودر و نمک را خوب باهم مخلوط کنيد. به تدريج به مخلوط کدو حلوايي اضافه کنيد.
سيني فر مستطيلي را حاضر کنيد و کاغذ روغني در کف آن بيندازيد. کمي آن را چرب کنيد و روي آن آرد بپاشيد. مايع را درون کاغذ پخش کنيد و گردو را روي آن بپاشيد.

رولت را تا زماني که حالت ارتجاعي پيدا کند، به مدت تقريبا ۱۵ دقيقه درون فر بپزيد. سپس رول کيک را برگردانيد و از کاغذ جدا کنيد و به کمک يک دستمال آن را به آرامي رول کنيد و در گوشه اي قرار دهيد.

براي تهيه کرم وسط رولت پنير خامه اي ، کره و خاک قند و وانيل را خوب باهم مخلوط کنيد و باهم بزنيد. رول کيک را باز کنيد و کرم را روي آن پخش کنيد. سپس رول کيک را بپيچيد. براي تزيين روي رولت مي توانيد از گردو و دارچين استفاده کنيد و لذت ببريد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید