چیزکیک سمولینا

0

میخوایم امروز با هم رسپی چیزکیک سمولینا رو مطالع کنیم و بعدش هم اونو که خیلی هم راحته آماده کنیم… پس با ما همراه باشید با آموزش سمولینای خوشمزه و خوش عطر و طعم… این کیک لذیذ برای میان وعده و همچنین دسر عالیه… خصوصا بیشترین کاربردش برای دسره و شما می تونید از اون برای دسر و پذیرایی استفاده کنید… اکثرا در مهمانی ها دسر به عنوان کمک کنده هضم غذا مورد استفاده قرار می گیرد… با ما باشید تا با هم چیزکیک سمولینا رو آماده کنیم و از طعم خوبش در کنار خانواده لذت ببریم…

مواد اولیه :

شیر ۱ لیتر

آرد سمولینا ۱ لیوان

پودر نارگیل ۱ لیوان

وانیل ۱ ق چ

شکر ۱ لیوان

بیسکویت ساقه طلایی ۲ بسته

کره ۱۰۰ گرم

طرز تهیه چیزکیک سمولینا

ابتدا کره را ب دمای محیط رسانده تا نرم شود بیسکویت هارو با غذاساز آسیاب کرده با کره خوب قاطی کرده تا خمیری شکل بشه.

کف قالب کمربندی سلفون کشیده مواد را داخل قالب ریخته پهن کرده بعد با پشت لیوان خوب فشار داده تا منسجم بشه داخل یخچال یا فریرز بمدت ۱ساعت قرار میدهیم.

داخل قابلمه شیر، شکر، آرد سمولینا را ریخته روی حرارت ملایم قرار میدهیم مدام هم میزنیم تا بجوش بیاد وقتی بجوش امد پودر نارگیل و وانیل را اضافه کرده هم میزنیم یک جوش ک زد از حرارت برمیداریم .

قالب را از یخچال برداشته مواد را داخل قالب ریخته و بمدت ۳ ساعت داخل یخچال قرار میدهیم بعد از قالب در اورده بشکل دلخواه تزیین کرده و سرو میکنیم.

امیدواریم که این چیزکیک سمولینا خوشمزه باب میلتون بوده باشه و تونسته باشید ازش بهره ببرید… تمام تلاش ما جلب رضایت شما عزیزان دل است… از همراهی صمیمانه شما کمال تشکر را داریم… آشپزی با ما

چیزکیک شاتوت  با طعم فوق العاده شاتوت یکی دیگه از دسرهای خوب آشپزی باماست… اونو از دست ندید…

r_sh_sh:عکس و رسپی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید