شکومالد نارگیلی

0

این هم یه دسر عالیه و هم یه شیرینی پذیرایی خوشمزه! بسته به نظر و سلیقه ی خودتون داره تا شکومالد نارگیلی رو چجوری و با چه عنوانی استفاده کنید. خصوصا برای پذیرایی عید نوروز این شیرینی فوق العادست. برای مهمونی های هم یه شیرینی مجلسی خوش عطر و طعم هست. زندگیتون رو با عطر و طعم شیرینی و دسر و کیک رنگارنگ کنید. این نه اینکه وظیفه باشه، بلکه حس ناب زندگیه که در وجود زنانه و ظرافت زنانگی شما وجود داره. این ظرافت و زنانگی رو خرج زندگی هاتون کنید تا از گرمای وجود شما، اهالی خونه هم گرم بشن. یه دورهمی کوچیک با بهانه شیرینی خوش طعم شما، چیزیه که میتونه مشعل زندگی باشه تو کور راه های تاریک زندگی.

#شکومالد_نارگیلی

مواد مورد نیاز

پودر نارگیل……۱۲۰گرم

شیرینی شکومالد نارگیلی

شکلات سفید……۱۶۰تا۲۰۰گرم

شیرعسل……۱۰۰گرم

طرز تهیه شکومالد نارگیلی

شکلات رو به روش بن ماری روی بخار آب باز میکنیم. بعد همه موادرو با هم مخلوط کرده شکلات که آب شد شیر عسل رو اضافه میکنیم.

میتونید موادرو با دست به صورت گردو در بیاورید و توی شکلات بزنید و بزارید سرد بشه. اگر هم قالب دارید بریزید توی قالب و توی فریزر قرار دهید تا ببندد. حدودا ۱۵ دقیقه کافیه. وقتی بست از قالب خارج کنید اگر خواستید شکومالد پسته ای داشته باشید بجای پودر نارگیل از پودر پسته استفاده کنید. خیلی راحت و خوشمزه.

اینم از شیرینی شکومالد نارگیلی خوش مزه. حتما ازش استفاده کنید و تو دورهمی ها و پذیرایی هاتون ازش استفاده کنید. شیرینی از مهمترین وسائل پذیرایی تو هر خونه ایه. پس از درست کردنش غافل نشید. هنر و ظرافت شما با همین چیزهای کوچیک خیلی خیلی به چشم میاد.

شیرینی شکومالد نارگیلی علاوه بر طعم و مزه ی عالی که دارد، بسیار مقوی است و برای کودکان دلبندتان هم مفید است.

این شیرینی خوش عطر و طعم نوش جانتان باشد.

??کلیشو در کانال دنبال کنید.??
insta:@atiyeh.azad.16

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید