کباب دیگ

0

S.A.N.A.Z

طرز تهیه کباب دیگ رو براتون آوردیم… چرا میگن کباب رو نمی دونیم ولی می دونیم که یه خورشت خوشمزه و عالیه که با برنج و حتی نون سرو میشه و خیلی خوشمزست… اگه دلتون کباب میخواد میتونید کباب تابه ای رو دنبال کنید و اگر نه هم این خورشت خوشمزه رو از دست ندید که خیلی مناسبه و طعم اون عالیه و میتونه نظر شما رو حسابی به خودش جلب کنه….

قبل از سخن گفتن کمی فکر کنیم… حواسمان نیست…. که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم… چگونه یک نفر را به هم میریزیم!…. چند نفر را به جان هم می اندازیم!…. چه سرخوردگی یا دلخوری هایی به جای میگذاریم!…. چقدر زخم میزنیم…!

کباب دیگ

حواسمان نیست؛ که ما میگوییم و رد میشویم و میگذاریم به پای رک بودنمان… اما یکی ممکن است گیر کند!
بین کلمه های ما… بین قضاوتهای ما… بین برداشت های ما…
دلی که میشکنیم ارزان نیست…

طرز تهیه کباب دیگ

سلااااااام?????
حالتون چطوره ?
ناهار امروزمون کباب دیگ و سالاد انار؛ طعمش عالیه؛ بیسته…
کلیپ اون سیب زمینی رشته ای هارو واستون میذارم.
#کباب_دیگ_ساناز

گوشت هارو داخل دیگ ریخته و تفت میدهیم حالا پیاز نگین شده رو اضافه میکنیم. پیازمون که طلایی شد، نمک+ فلفل سیاه+ زردچوبه+ پودر لیمو عمانی+ یه کوچولو دارچین سالم+ سیرخلالی+ رب گوجه رو هم اضافه می کنیم و یه کوچولو تفت میدیم.
به میزان لازم آب می ریزیم اجازه میدیم گوشتمون خوب بپزه. (من داخل آرام پز با حرارت کم به مدت یک ساعت و نیم اجازه میدیم تا گوشت ها پخته و جا افتاده شن)

اینم از کباب دیگ ما… یه جور کباب خورشتی خوشمزه… این غذا پتانسیل اینو داره که ازش برای پذیرایی از مهموناتون هم استفاده کنید… حتما بهش وقت بدید تا جا بیافته و خوش طعم بشه… این غذاها به شرط جا افتادن درسته که خوشمزه میشن… امیدواریم که خوشتون بیاد… از همراهیتون ممنونیم… نوش جون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید