کرم بستنی

0

بستنی از محبوب ترین خوراکی های جهانه! البته از نظر من! ژله هم دومین!! امروز قراره ما این دوتا عزیز دست یافتنی رو با هم میکس کنیم و یه کرم بستنی عالی آماده کنیم. این دسر خنک مناسب برای فصل تابستونه اما تو همه ی فصلا وسایلش پیدا میشن. پس میشه تو تمام فصل ها درستش کرد. دستور پخت خیلی راحتیم داره و سریع آماده میشه. دیگه چی میخواید برای یه دسر فوق العاده و خوشمزه؟!

این دستور پخت از طرف یکی از همراهان عزیز آشپزی با ما فرستاده شده و ما اونو با شما به اشتراک میذاریم. امیدواریم از این دستور پخت استفاده کنید و ازش نهایت لذت رو ببرید. با تهیه کرم بستنی و سرو اون تو مهمونی هاتون هم میتونید نهایت و اوج سلیقه و هنرتون رو به مهموناتون و خانوادتون نشون بدید و سفره ای رنگی برای خودتون و عزیزانتون آماده کنید.

اگه هم دنبال دسر های دیگه هستید که با بستنی درست بشن میتونید دستور پخت بستنی زمستونی رو هم از این وب سایت دنبال کنید و با تهیه اون، از طعم سرد و زمستونیش نهایت لذت رو ببرید.

#کرم_بستنی

مواد مورد نیاز

ژله مورد نظر…..۱بسته

خامه……۱۲۰ گرم

بستنی……۱لیتر

پودر ژلاتین……۲قاشق مربا خوری

رنگ خوراکی…..در صورت تمایل

طرز تهیه کرم بستنی

ابتدا ژله مورد نظر را با یک و لیوان آب جوش مخلوط کرده تا تمام ذرات ژله حل شود. بزارید کامل خنک بشه.

بستنی و خامه را با هم مخلوط کرده تا کامل آب شود. ژلاتین را با نصفه پیمانه آب سرد مخلوط کنید و به روش بن ماری قرار می دهیم تا مخلوط صاف و یکدستی درست شود.

بعد تمام مواد را مخلوط کرده و داخل قالب مورد نظر می ریزیم، و چند ساعتی داخل یخچال می زاریم تا کامل سفت شود.

و بعد در ظرف مورد نظر بر می گردونیم.
insta:@Atiyeh.azad.16

نوش جون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید