درباره آشپزی با ما

.

سخن از آشپزی صرفا غذا یا خوراک نیست بلکه هنر آشپزی است

    سخن از آشپزی صرفا غذا یا خوراک نیست بلکه هنر آشپزی است که در بر گیرنده مجموعه ای از ظرافت های فنی و هنری است که نقش زنان در توسعه وانتقال این فرهنگ عظیم را نمی توان نادیده گرفت.
در گذشته آشپزی در هر جامعه بنابر ماهیت فرهنگی و اقلیمی نظام معیشتی هر جامعه بوده است به مرور زمان با قدم گذاشتن رسانه ها در زندگی مردم و نقش مهم زنان به عنوان نیروهای تحول خواه در اجتماع ،شیوه آشپزی با تحول عظیمی رو به رو شد تا اینکه امروزه به راحتی میتوان در همه جای جهان با آشپزی مردمان مختلف اشنا شد و وعده های متنوع تری را در کنار یکدیگر تجربه کرد.

   هر انسانی در آشپزی استعدادهای بالقوه و نهفته ای دارد که میتوان از آن بهره برد چه خوب است که تا دیر نشده بتوان آن ها را شناسایی کرد و قطعا آشپزیی که سر شار از نکات و تجربه های افراد با تجربه باشد به طبع بسیار بهتر از آشپزی با آزمون و خطا ست و هدف این وب سایت ، دقیقا همین انتقال تجربیات است.

تجربه های ناب و ارزشمند که اگر در یک مجموعه گرد آوری شود می تواند به یک دایره المعارف انسانی تبدیل شود که سازندگان آن لزوما افرادی تحصیل کرده و متخصص نیستند و هر کسی با هر تجربه و سوادی می تواند در گردآوری این مجموعه ی پر بار و ارزشمند سهیم باشد.

آشپزی با ما یک وبسایت آموزشی رایگان است

چگونه به هم کمک کنیم !!!

آشپزی با ما یک سایت آموزشی است و از همه ی شما عزیزان می خواهد که تجربیات خود را در اینجا به اشتراک بگذارید تا مردمان بیشتری از آن استفاده کنند و هنر خود را به جهان بشناسانید.
همه ی دوستداران آشپزی یک سهم مساوی در این وبسایت دارند و این یک سایت همگانی است و همه در آن سهیم هستیم،عکس ها وتصاویری که شما عزیزان برای ما ارسال میکنید با نام خودتان ثبت می شودو در اختیار عموم مردم قرار می گیرد .

حتما بارها برایتان پیش آمده که سر سفره ی شام یا نهار ،مهمانان از دست پختتان تعریف کرده اند یا دستور غذا یا دسری را که آماده کرده اید را از شما پرسیده اند ،
شما دوستانی که از سر عشق و علاقه آشپزی می کنید و به دنبال این علاقه در بسیاری از اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی عضو می شوید تا هنر ها و تجربیات خود را با همنوعان خود به اشتراک بگذارید،
حالا فرصت آن است که استعدادهایتان را در آشپزی به افراد بیشتری نشان دهید و دستور غذاهایی را که به هر علت دوست دارید را با نام و عکس خودتان با دیگران به اشتراک بگذارید .
آشپزی با ما وبسایتی است برای ثبت هنرهای آشپزی شما و مکانی امن برای به اشتراک گذاری دانسته ها و  افزودن به تجربیاتتان…
ما صمیمانه از شما دعوت می کنیم که دستور غذایتان را با نام خود در آشپزی با ما، به اشتراک بگذارید تا همه از آن بهرمندشوند !