باقلوا شعریه

0
Rate this post

نظرتون در مورد باقلوا چیه؟ دوست دارید که یه باقلوای خوشمزه و متفاوت رو یاد بگیرید؟ باقلوای شعریه یه شیرینی خوشمزست از خانواده باقلواها که خیلی راحته و می تونید سریع آمادش کنید. پسته و گردو هم داخل خودش داره که باعث میشه بیشتر از قبلش هم مقوی باشه. اگه دلتون میخواد از مهموناتون با یه شیرینی متفاوت و مقوی پذیرایی کنید یا کانون گرم خانوادتون رو شیرین، حتما از این شیرینی باقلوا شعریه استفاده کنید.

#باقلوا_شعریه

یه دسر با پسته و گردو خیلی اسون و خوشمزس?

مواد مورد نیاز این خوشمزه ی عالی

رشته شعریه…..۱بسته

شیر عسلی ( الفجر) ……نصف قوطی

کره ……۵۰ گرم

پسته و گردو……به میزان لازم

عسل……۱قاشق غذاخوری

پودر هل…..۱قاشق چای خوری

طرز تهیه باقلوا شعریه

ابتدا رشته ها رو خرد می کنیم. داخل ماهیتابه ریخته بدون اضافه کردن کره تفت می دهیم. تا کمی تغییر رنگ دهد. بعد کره رو بهش اضافه می کنیم. با کره هم کمی تفت می دیم. سپس شیر عسلی و پودر هل را اضافه میکنیم و سریع زیر حرارت رو خاموش میکنیم.

شما می تونید تو خونه هم شیرعسلی خانگی رو آماده کنید. آموزشش رو میتونید تو همین سایت یاد بگیرید. این شیر عسلی رو میتونید تا چند وقت، تو یخچال نگه داری کنید.

میتونید مستقیم انتقالش بدین به ظرف سروتون و فقط برش بزنید و بزارید داخل یخچال تا سفت بشه ولی من زیرش نایلون پهن کردم مواد و روش پهن کردم روش گردو و  پسته با عسل مخلوط کردم،  ریختم و به کمک همون نایلون رول کردم و گذاشتم داخل یخچال بعد برش زدم و سرو کردم به همین راحتی.

اینم از باقلوا شعریه که گفتیم میتونید با شیر عسلی خانگی اونو آماده کنید و از خوردنش لذت ببرید. از اینکه مثل همیشه مارو با همراهیتون دلگرم کردید کمال تشکر رو داریم و امیدواریم که این دستور پخت هم بدردتون خورده باشه… نوش جون

insta:@atiyeh.azad.16

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.