ژله مورب

0

این هم یه تزیین دسر ژله ای دیگه که با رنگهای زیبا و شکل مورب آماده شده. ژله مورب تقدیم نگاه شما عزیزان همیشه همراه. ترکیب رنگها در این مدل ژله به دلخواه است. میتونید از اسانس های رنگ هم استفاده کنید. کاملا سلیقه ایه. بهتره تو ظرف مستطیلی آمادش کنید تا مورب بودنش خودشو به خوبی نشون بده.
انواع ژله هم موجوده که از همونا هم می تونید استفاده کنید. اگر هم دلتون خواست در انتها روی کل کارتون رو ژله آلوئه ورا بریزید تا حالت شیشه ای پیدا کنه. شما با سلیقه و ذوق و هنرتون به راحتی می تونید انواع ژله های زیبا رو آماده کنید. اگه هم ایده ی نابی دارید اونو محیا کنید و ازش عکس بگیرید و با طرز درست کردنش برای ما بفرستید تا اونو با اسم خودتون تو سایت آشپزی با ما با دوستانمون به اشتراک بذاریم.

مواد لازم :

پودر ژله در رنگ های دلخواه به میزان لازم

بستنی وانیلی به میزان لازم

آب جوش به میزان لازم

طرز تهیه ژله مورب

اول ژله رو با یه لیوان آب جوش مخلوط میکنیم بعد از سرد شدن به اندازه ی لیوان آب سرد بستنی اضافه میکنیم و در ظرف که یه کم چرب کردیم به صورت کج (مایل به راست)میریزم.

بعد از گرفتن دوباره ژله بعدی رو مایل به چپ میریزم این کار رو تاجایی ادامه میدیم که ظرفمون پر بشه.
سپس ظرف رو صاف گذاشته ژله آخری رو میریزم.

در آخر بعد از گرفتن ژله آن را از قالب برمیگردانیم و برش میزنیم.

طرز تهیه ژله مورب ما تموم شد. امیدواریم که دوست داشته باشید. ما تمام تلاشمون رو می کنیم تا بتونیم شما رو راضی نگه داریم. از همراهیتون ممنونیم. و منتظر نظراتتون هستیم. ایده های نابتون رو با ما به اشتراک بذارید. آشپزی با ما منبع بزرگ غذاهای خانگی و شیرینی ها و دسر ها و پیش غذاهای عالی!ژله عمودی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید