پای بستنی

0
Rate this post

باز اسم بستنی اومد و دل من لرزید. این خوشمزه ها رو باید تو قلبمون جا بدیم. روزی که دیگه بستنی نباشه حتما دنیا به آخر رسیده!! امروز قراره باز با این خوشمزه براتون دسر آماده کنیم. پای بستنی خوشمزه با رسپی آسون و عالی.

بهترین فصل برای بستنی تابستون و بهاره… اما ما که برامون سرما و گرما نداره همیشه این خوشمزه رو نوش جون می کنیم. شما برای هر فصلی که میخواید میتونید این پای بستنی رو آماده کنید و از خوردنش لذت ببرید. طعم بستنی هم دست خودتونه و میتونید هر طعمی که میخواید استفاده کنید. بستنی انبه یه نوع بستنیه که میتونید با این دستور یادش بگیرید و برای این دسر ازش استفاده کنید. البته میتونید آمادشو هم استفاده کنید.

مواد لازم :

شکلات آب شده : ۳۰ گرم

غلات صبحانه ( سیریال) : ۴ فنجان

بستنی : حدود ۲ پیمانه

طرز تهیه پای بستنی

سیریال را با شکلات آب شده تان مخلوط کنید تا کاملا آغشته به شکلات شود.

یک ظرف بردارید به اندازه ای که سیریال های شکلاتی را کف آن پهن کنید و حدود دو سانت کناره ظرف را بپوشاند.
ظرف را حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه داخل فریزر قرار دهید تا محتویات آن سفت شود.

حالا سیریال های شما مانند یک ظرف شکل گرفته است، بستنی را داخل آن بریزید ( اگر بستنی کمی آب شده و شل باشد بهتر می توانید به آن حالت دهید )، سپس حداقل به مدت ۲ ساعت داخل فریزر قرار دهید.

می توانید از دو یا چند رنگ بستنی هم استفاده کنید و دسر خوشمزه تان را با اسکوپ های بستنی، شکلات مخصوص روی بستنی یا همان شکلات آب شده خودتان و میوه تزیین کنید.

و پای بستنی ما آماده ی سرو کردن است. منتظر نظراتتون هستیم. مارو با نظراتتون دلگرم کنید. ممنون از همراهیتون. آشپزی با ما بهترین مرجع انواع غذاهای خانگی و دسرها و شیرینی ها!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.