میگو پفکی

0

میگو از اون دسته غذاهای دریاییه که هنوز نتونسته طرفدارای خودشو به طور کامل پیدا کنه. اما اینو باید بگیم که بسیار لذیذ و خوشمزست و اگه یبار امتحانش کنید دیگه چنین باوری نخواهید داشت. با ما همراه باشید تا طرز پخت میگو پفکی عالی رو یاد بگیریم و تو وعده های غذاییمون ازش استفاده کنیم.

به غیر از اینها، این غذا میتونه میان وعده و پیش غذا هم باشه و شما از اون تو مهمونی هاتونم میتونید استفاده کنید. سرو انواع غذاها و پلو ها و خورشت ها در کنار یک غذای دریایی لذیذ!

با ما همراه باشید تا این طرز پخت رو دنبال کنیم و در انتهای کار بتونیم میگو پفکی رو با تمام جزییات آماده کنیم و ازش نهایت لذت رو ببریم. دقت کنید که این غذا دریاییه و کمی آلرژی زا، پس قبل مصرف از نداشتن آلرژی مطمئن شید.

راستی طرز پخت  کباب تابه ای میگو هم در همین سایت آموزش داده شده میتونید اونو هم دنبال کنید و به جای یه نوع غذای میگویی، چند نوع غذا رو یاد بگیرید.

مواد مورد نیاز این خوشمزه دریایی

میگو

پودر پیاز

پودر سیر

ماست

میگو پفکی

شیر پر چرب

زعفرون

ارد

بکینگ پودر

روغن

نمک و فلفل و زردچوبه

 

طرز تهیه میگو پفکی خوشمزه و عالی و دریایی!!

میگو های پاک شده رو با پودر پیاز و سیر و نمک و زردچوبه و کمی فلفل مزه دار کردم. بعد دو تا قاشق ماست یا نصف لیوان شیر پر چرب رو با کمی زعفرون و نمک و ارد در حدی که مایع مثل ماست همزده بشه و در اخر ی ق چ خ بکینگ پودر اضافه کردم و میگو ها رو داخلش ریختم.

بعد داخل روغن فراون سرخ کردم. بسیار لذیذ و خوشمزه??

اینم از غذای دریاییمون! امیدواریم که بدردتون خورده باشه و بتونید از اون تو غذا پختناتون استفاده کنید. نوش جون

کاری ازدوست هنرمند:
Ashpazi_baeshagh

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید