كيك بستنی

0

طرز تهیه كيك بستنی رو با طعم های مختلف بستنی براتون آوردیم. بسیار خوشمزه و عالیه و برای دسر تابستونی یه انتخاب بی نظیره…. پیشنهاد می کنیم از دستش ندید و حتما یبارم که شده امتحانش کنید. طعم های بستنی رو میتونید خودتون تغییر بدید. کاملا سلیقه ایه و با توجه به ذائقه ی خودتون و خانوادتون آمادش کنید. این کیک به راحتی آماده میشه ولی نیاز داره که یه شب تو فریزر یخچالتون استراحت کنه تا موادش سفت بشن و بهم بچسبن. فوق العاده ایده آله….

مواد لازم :

بستنی وانیلی 1 کیلو

بستنی کاکائویی نیم کیلو

چیپس شکلاتی 1 لیوان

بیسکویت پتی بور کاکائویی 1 بسته

طرز تهیه كيك بستنی

قالب کمربندی یا یه قالب گرد یا قلبی شکل فرق نمیکنه چون با سفلون میپوشونیم و با کمک سفلون به راحتی از قالب جدا میشه . به هر حال قالب رو با سفلون میپوشونیم . طوری که سفلون از کناره های قالب بیرون بزنه . چون میخواهیم روی کیک بستنیمون رو هم با این سفلون ها بپوپشونیم .

بستنی ها رو از فریزر دراورده و 10 دقیقه مهلت میدیم تا کمی نرم بشن .تو این فاصله بیسکویتها رو خرد میکنیم . و روی بستنی همراه با چیپس شکلاتی روش میریزیم .

بستنی و شکلات و بیسکویت رو با همزن یکی دو دقیقه میزنیم و بعد تو قالب ریخته و روشو با سفلون میپوشونیم . . به این شکل یک شب تو فریزر نگهداری میکنیم .

قبل از سرو روشو با سس شکلاتی تزیین میکنیم. میتونید از گاناش هم استفاده کنید.

اینم هم از كيك بستنی عالی و فوقالعاده ی ما… امیدواریم که از این کیک بستنی فوق العاده خوشتون اومده باشه و حتما به عنوان دسر در روزهای گرم تابستون ازش استفاده کنید. این دسر رو میتونید تو عصرهای تابستون در کنار خانواده هم میل کنید. چون فوق العاده عالیه و برای گرما بهترین گزینست. شربت موهیتو رو هم تو این روزای گرم فراموش نکنید. منتظر نظرات گرمتون هستیم. نوش جون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید