سوپ رژیمی مرغ و کدو

0
Rate this post

مشکل چاقی در دنیای امروز به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. به طوری که می توان به طور قطع گفت که چاقی مفرط باعث بروز بیماری های فراوان از جمله بیماری های قلبی است. از آن گذشته در دنیای مد امروز، لاغری یک مزیت برای زیبایی به حساب می آید و فرد چاق در چنین تفکراتی، اعتماد به نفس خود را از دست خواهد داد و دچار مشکلات فراوانی خواهد شد. سوپ رژیمی مرغ و کدو یک غذای مناسب است که می تواند برای رسیدن به وزن ایده آل به شما کمک کند. به طور کل چاقی مشکلی نیست که نشود آن را حل کرد.

دقت کنید که این سوپ با توجه به غنی بودن از مواد مورد نیاز بدن، برای افراد لاغر هم مفید است. این سوپ بدون اینکه چاق کند، تمام مواد مغذی لازم را به بدن میرساند. در ادامه با دستور سوپ رژیمی با ما همراه باشید.

مواد لازم :

سینه مرغ یک عدد

هویج یک عدد

کدو یک عدد

فلفل قرمز نوک قاشق چایخوری

سیر 2 حبه

آب 2 پیمانه

نمک و فلفل به اندازه لازم

طرز تهیه سوپ رژیمی مرغ و کدو

مرغ را با دو پیمانه آب، نمک، فلفل و پیاز نگینی شده و سیر بپزید.
هویج را نگینی خرد کنید و بپزید.

کدوی رشته شده را 5 دقیقه بخارپز کنید و روی بقیه مواد بریزید.
هویج پخته شده را هم اضافه کنید.

فلفل را هم اضافه کنید. سوپ شما آماده است.

سوپ رژیمی یکی از بهترین ایده ها برای یک شام سبک برای کسانی است که رژیم های لاغری سختی دارند. این بار با مرغ و کدو یک سوپ رژیمی خوش طعم درست کنید.

اگر از طرفداران سینه چاک سوپ هستید این سوپ یک هدیه ویژه به شماست. سوپی خوش طعم و البته کم کالری که به کم کردن وزن شما کمک زیادی می‌کند. این سوپ را می‌توانید تا سه بار در هفته میل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.