دلمه قارچ

0
1/5 - (1 امتیاز)

#دلمه_قارچ
?این نوع پیش غذا بسیار خوشمزه و مقوی است و شما می توانید دلمه قارچ را به عنوان غذای اصلی برای شام نیز میل کنید توجه داشته باشید که می توانید قارچ را با هر نوع مواد دلخواه پر کنید. طرز تهیه دلمه قارچ همانند طرز تهیه قارچ شکم پر است.

طرز تهیه دلمه قارچ

?برای طرز تهیه این غذای خوشمزه ابتدا درون قارچ ها را به خوبی خالی کنید سپس با هر نوع مواد دلخواهی که دوست دارید درون قارچ ها را پر کنید.

?می توانید از موادی که در درون ماکارونی استفاده می کنید برای این غذا نیز استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که این مواد بایستی برای طرز تهیه این غذا خشک تر باشند. بعد از اینکه درون قارچ ها را پر کردید آن ها را در دون قالب فر قرار دهید و روی هر کدام از دلمه های قارچ یک برش پنیر پیتزا قرار دهید و روی برش های پنیر پیتزا می توانید فلفل دلمه ای و …بگذارید.

?سپس قارچ ها را به مدت ۱۰ دقیقه در درون فر بگذارید.

خب اینم یه دستور پخت خوب دیگه که از طرف دوست عزیزمون به دستمون رسیده و خیلی راحت و آسونه و صد البته خوشمزست. اگه از دوستداران قارچ و دلمه هستید حتما این فینگر فود رو دنبال کنید و از خوردنش لذت ببرید. از این غذا برای دسر و یا پیش غذا می تونید استفاده کنید. همچنین غذای مناسبیه تا در کنار غذای اصلی سرو بشه. راحته و خوشمزه و میتونه یه ظرف عالی رو برای شما شکل بده…

از اینکه کماکان همراه ما هستید و مارو تنها نمیذارید سپاسگذاریم و به پاس این همراهی ها در این شب یلدایی دسر یلدایی رو براتون آماده کردیم. امیدواریم که از این دسر هم خوشتون بیاد. نوش جونتون

این هم از یک فینگر فود خوشمزه و ساده

کاری ازدوست هنرمند
@cafe_marjan

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.