خوراک سبزیجات

0

خوراک ها غذاهای محبوبی هستند که بعنوان غذای کمکی در کنار غذای اصلی بسیار مناسب هستند. معمولا برای شام یک غذای بسیار سبک محسوب میشوند. خوراک سبزیجات به همراه گوشت آماده میشود و علاوه بر انواع ویتامین درخود، دارای پروتیئن نیز است و بسیار مقوی است و با ما همراه باشید تا این غذای خوشمزه را آماده کنیم و از خوردن آن نهایت لذت را ببریم. دقت کنید این غذا بسیار راحت است و شما نیاز نیست که دچار استرس شوید.

با این غذا کانون خانواده خود را گرم کنید. یکی دیگر از انواع خوراک ها، خوراک مرغ با سبزیجات است که آموزش آن نیز برای شما محیا شده است. تنها لازم است که آن را دنبال کنید و از آن لذت ببرید.

مواد مورد نیاز

گوشت چرخ کرده

پیاز

آرد نخودچی

سبزیجات (مطابق میل خودتان)

روغن کنجد

سیر

رب گوجه

گوجه

نمک و فلفل

ادویه پاپریکا و عربی و تندوری

طرز تهیه خوراک سبزیجات

خوب اول گوشت چرخ کرده رو با یک پیاز و یک قاشق غذاخوری آرد نخودچی نمک فلفل مخلوط کنید خوب ورز بدید کوفته قلقلی درست کنید بزارید یخچال کمی خودشو بگیره.
حالا توی تابه با روغن کنجد کمی تفت بدید نمیخوایم خیلی هم سرخ بشه حالا از روغن جدا کنید .

یه پیاز با روغن سرخ کنید حالا یه حبه سیر اضافه کنید تفت بدید بعد یه قاشق رب گوجه باهاش سرخ کنید حالا سبزیجات هر چی دوست دارید خرد کنید و به ترتیب به تناسب سختی سبزیجات به تابه اضافه کنید و کمی سرخ کنید بعد یه گوجه قاچ کنید بزارید روش ،

بعدم کوفته هارو بچینید روش یک استکان آب روش بریزید بزارید کامل سبزیجات بپزه
حالا من از ادویه پاپریکا و ادویه عربی و کمی هم ادویه تندوری استفاده کردم و سبزیجات من شامل گل کلم ،کدو، سیب زمینی ،هویج، گوجه و بادمجان بود.
کار دوست هنرمند:
@ashpazi.bita

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید