آبگوشت بزباش

0

مسلما زیاد شنیدید اسم آبگوشت بزباش رو! یه آبگوشت سنتی و قدیمی که از خیلی قدیم بین اقوام مختلف درست می شده و طرفداران خودشو هم داره. این یه دستور پخت برای این غذای سنتیه که از طرف یکی از همراهان آشپزی با ما فرستاده شده و ما اونو با شما به اشتراک گذاشتیم. پس با ما همراه باشید تا طبق این دستور پخت، یه آبگوشت بزباش عالی درست کنیم و ازش لذت ببریم. همچنین شما میتونید دستور پخت آبگوشت ساده رو هم در همین سایت مشاهده کنید.

طرز تهیه آبگوشت بزباش

لوبیا قرمز رو از شب قبل خیس کنید سبزی قورمه رو درشت خرد کنید و کمی تفت بدین بعد گوشت آبگوشتی رو همراه لوبیا و پیاز خرد شده و چند تا لیموعمانی ، زردچوبه و نمک بزارید بپزه.

بعد سبزی و سیب زمینی فلفل سیاه هم به ابگوشت اضافه مبکنیم و میزاریم یکی دو ساعت دیگه حسابی روی شعله ملایم جا بی افته مقدار سبزی سلیقه اییه ولی من خودم با سبزی زیاد دوست دارم مثلا برای چهار نفر حدود یک کیلو سبزی لازمه …

نوش جان😋👌

اینم یه دستور پخت دیگه که دوستان خوب آشپزی با ما زحمتشو کشیدن و با ما به اشترا گذاشتن. با توجه به مواد اولیه غنی و پر پروتیئن، آبگوشت بزباش میتونه برای همه ی کسانی که نیاز به پروتیئن و مواد مغذی دیگه دارند مفید باشه.

پس برای سلامتی خودتون و خانوادتون هم که شده جزو برنامه ی غذاییتون قرار بدیدش و ازش نهایت استفاده و لذت رو ببرید.

از اینکه مارو باز در یه دستور پخت دیگه همراهی کردید ممنونیم و امیدواریم تونسته باشیم به قدر کافی براتون مفید باشیم و چیز تازه ای رو بهتون یاد بدیم. بازم یادآوری میکنیم که این دستور پخت متعلق به یکی از همراهان خوبمونه که با اشتراک دستور پخت آبگوشت بزباش مارو خیلی خیلی خوشحال کردند.

کار زیبای بانوی هنرمند:
@maryam_momeni33

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

می توانید به نظرتان تصویر اضافه کنید